Muzikë

Reagimi fantastik i Rita Orës kur në ekran shfaqet Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në emisionin e prezantuesit Andy Cohen, bashkë me DJ Diplo, përcjell albinfo.ch.

Dyshes iu bënë disa pyetje, ku ata duhej të përshkruanin miqtë dhe kolegët e tyre me vetëm një fjalë.

Mes shumë artistëve, në ekran u shfaq edhe fotoja e këngëtares tjetër me origjinë shqiptare, Dua Lipa, për të cilën Ora reagoi menjëherë.

“E bukur”, u shpreh ajo.

Në ndërkohë Diplo tha “shqiptare”, gjë kjo që bëri që Rita të entuziazmohej dhe të brohoriste me krenari.

Dy artistet janë komentuar vazhdimisht për raportet e tyre “jo të mira” mes vete.