Lifestyle

Rita Ora i nënshtrohet një operacioni kirurgjik

Rita Ora ka treguar se ka kaluar me sukses operimin e bajameve.

Rita Ora së fundmi ka ndarë një video në Instagram, me anë të cilës tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe gjithçka kaloi me sukses.

Këngëtarja në videon e ndarë shihej duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen me gjoksin e saj, pasi nuk kishte jelekë të veshur.

“Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem. Është një bekim kur e ke mundësinë të shërohesh në qetësi dhe të vësh gjithçka në një perspektivë dhe të vizualizosh pjesën tjetër të vitit dhe atë që vjen apo atë që dëshiron të arrish.

Unë besoj shumë në rregullimin e qëllimeve në universin që dëgjon. Po ashtu, mësimi i gjërave të reja ka qenë gjithmonë fiksimi im, përcjell albinfo.ch.

Nuk jam Moneti (Claude Monet, piktor francez), por më pëlqejnë shumë ngjyrat. Prandaj i kam bërë disa kartolina të shpejta për ditën e të dashuruarve për ata që i dua. Urime dita e Valentinit të dashuruar”, shkruan Rita Ora.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI