Muzikë

Rita Ora paralajmëron këngë të re

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar. Ora tash e një kohë ka nisur turneun e koncerteve anembanë botës, me qëllim të promovimit të albumit të saj “Phoenix”, por së fundmi ka paralajmëruar këngën e re që pritet të publikohet së shpejti dhe nuk dihet nëse është ndonjë bashkëpunim apo solo, transmeton albinfo.ch.
Në postimin e ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, 28-vjeçarja vjen me një pamje më ndryshe dhe mjaft e veçantë.
“Ritual”, mban titullin projekti i fundit i bukuroshes tonë, që e solli të shoqëruar me videoklip para pesë ditësh.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI