Lifestyle

Rita Ora tregon me fotografi për pushimet e saj të mrekullueshme

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi nga pushimet që i ka kaluar në Greqi.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën. Artistja shqiptare është tepër aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan shpesh momente të veçanta nga dita e saj.

Së fundmi në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka postuar foto nga pushimet e saj verore. “Përse nuk i kam publikuar ende këto foto nuk do e di kurrë. Jam në një fluturim 16 orë nga Dubai në Los Angeles dhe po shihja fotot e mia, nga të cilat mendova të shpërndaja këto. Kalova shumë mirë dhe jam tepër mirënjohëse që jam e rrethuar nga njerëz që më duan dhe i dua. Nuk ka gjë më të mirë se sa disa pushime pa bërë asgjë…”, përcjell albinfo.ch.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI