AUTOTECH

Samsungu zbulon detajet e Galaxy S9

Samsung Mobile Korea ka lansuar tri video të reja paralajmëruese për Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9+.

Secila janë të shkurtra, por përmbajnë veçoritë kryesore të pajisjeve të ardhshme, transmeton Albinfo.ch.

Video e parë është gjithçka rreth shpejtësisë, e dyta është realizuar në errësirë për të treguar dritat që do të ketë telefoni i ri, ndërsa e treta është për emotikonat 3D, që pritet të zbulohet shumë shpejtë.

Telefoni pritet që të lansohet në fund të muajit shkurt.