Sport

Vedat Muriqi rikthehet me fitore

Fenerbahce është rikthyer në stërvitje të rregullta dhe si duket është gati t’i rikthehet kampionatit.

Gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar një ndeshje provuese në mes vete, ku fitues ka dalë grupi i Vedat Muriqit.

Lojtarët shihen shumë të gëzuar pas këtij triumfi duke festuar fitoren.

Ky triumf mund të jetë motivim që Fenerbahce të kapë objektivat dhe të kualifikohet në garat evropiane.