Lajme

Xhaka: Te Arsenali mund të arrish gjithçka

Arsenali fitoi dje Kupën FA për edicionin 2019/2020. “Topçinjtë” triumfuan me shifrat 2:1 ndaj Chelseat në finale.

Granit Xhaka luajti gjatë gjithë takimit dhe bëri një paraqitje të mirë për Arsenalin.

Ai ka thënë se ky trofe është i rëndësishëm për klubin. Ai ka shkruar se në këtë skuadër, mund të bësh gjithçka!

Çfarë sezoni! Me ngritje dhe ulje! Me besim te vetja dhe te ky ekip, mund të bësh gjithçka!! Ky trofe është shumë i rëndësishëm për të gjithë ne, gjithë klubin. Por, është edhe për të gjithë ata që na kanë mbështetur! Faleminderit!, ka shkruar Xhaka në profilin e tij. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI