Futboll

Zhegrova po shkelqen, merr pjesë në golin e radhës të Baselit

Në këtë ndeshje, nga fillimi po luajnë Edon Zhegrova dhe Taulant Xhaka

Në këtë ndeshje, nga fillimi kanë luajtur Edon Zhegrova dhe Taulant Xhaka. Talenti 20-vjeçar i Kosovës mori pjesë në golin për 2-1, duke nxjerrë dy lojtarë jashtë loje, duke bërë një pasim fantastika që i dha mundësi vendasve të krijojnë një aksion të bukur për të shënuar golin e epërsisë.