Kalendari

Koncert me Elina Dunin

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në koncertin e këngëtares sonë të mirënjohur Elina Duni. Koncerti organizohet nga Universiteti Popullor Shqiptar i Gjenevës dhe Qarku Shqiptar i Meyrin-it-

Koncerti mbahet më datë 26 prill me fillim në orën 19.00 në sallën e Boudines, rue de Boudines nr 10, Gjenevë

Jeni të mirëseardhur.

Hyrja është falas.

Për arsye organizative ju falenderojmë të rezervoni në këtë adresë maili.

 

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/koncert-me-elina-dunin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit26 Prill 2017
  • Ora19:00
  • LokacioniGjenevë
  • Data e përfundimit19 Prill 2017 - 0:00