Kalendari

Koncert me Elina Dunin

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në koncertin e këngëtares sonë të mirënjohur Elina Duni. Koncerti organizohet nga Universiteti Popullor Shqiptar i Gjenevës dhe Qarku Shqiptar i Meyrin-it-

Koncerti mbahet më datë 26 prill me fillim në orën 19.00 në sallën e Boudines, rue de Boudines nr 10, Gjenevë

Jeni të mirëseardhur.

Hyrja është falas.

Për arsye organizative ju falenderojmë të rezervoni në këtë adresë maili.

 

 

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit26 Prill 2017
  • Ora19:00
  • LokacioniGjenevë
  • Data e përfundimit19 Prill 2017 - 0:00