Sporti

Lenjani drejt rikthimit në Zvicër te Sioni

Lenjani mund të kthehet në Zvicër te Sioni, ku trajner është Paolo Tramezzani, i cili ka qenë ndihmëstrajner në Kombëtaren shqiptare

Anësori i majtë, Ermir Lenjani mund të kthehet në Zvicër, te skuadra e Sionit, që po e kërkon futbollistin shqiptar, raporton albinfo.ch.

Ai në vitet e fundit ka pasur shumë vështirësi në Francë dhe më shumë ka qëndruar në bankën rezervë sesa në fushë.

Por, Lenjani mund të kthehet në Zvicër te Sioni, ku trajner është Paolo Tramezzani, i cili ka qenë ndihmëstrajner në Kombëtaren shqiptare.

Sioni ka bërë shumë investime, kurse një tjetër lojtar i kërkuar është edhe mesfushori tjetër shqiptar, Valon Behrami.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/lenjani-drejt-rikthimit-ne-zvicer-te-sioni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.