Lajme

A do të mbetet Shaqiri te Liverpoli?

Ylli i Liverpool-it, Xherdan Shaqiri, lidhej me një largim të mundshëm nga ‘Anfield’ dhe besohej se sot, në ditën e fundit të merkatos, ai do të kompletonte lëvizjen.

Megjithatë, lojtari  me prejardhje kosovare duket se nuk do të bëhet me skuadër të re.

Raportime të ‘Evening Standard’ thonë se nuk do të ketë të reja rreth Shaqirit.

Lojtari lidhej me Lazion dhe Sevillan, por asnjë ofertë zyrtare nuk ka shkuar në zyrat e Liverpool, për Shaqirin.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI