Lajme

Albiona Ajeti, krijuese e lojërave për dyqanin e aplikacioneve të Apple dhe Google Play

Storje suksesi nga Ferizaji në Kanada

Albiona Ajeti është 23-vjeçarja shqiptare që jeton në Kanada, përcjell albinfo.ch.

Vlen të theksohet se ajo është diplomuar në Fakultetin e Biznesit Global dhe Artit Digjital në Univeristy of Waterloo.

Së fundmi ka krijuar dy lojëra për gjigantin botëror Apple dhe Google Play, “Balkan Hero” dhe “Flaming Target”.