Lajme

Arba Kokalari, për të dytin vit, në 30-shen e grave drejtuese më frymëzuese në Suedi

Shqiptarja, Arba Kokalari storie suksesi

Deputetja me origjinë shqiptare në Parlamentin Europian, Arba Kokalari, për të dytin vit është në 30-shen e grave drejtuese më frymëzuese në Suedi shkruan albinfo.ch.

Ajo është vlerësuar në vendin e 23 në këtë listë.

May be an image of 1 person, standing dhe text that says 'PLATS 23 ledarna VRIGE SVERIGES CHEFSORGANISATION FRAMTIDENS KVINNLIGA LEDARE 2021 Arba Kokalari EN AV FRAMTIDENS KVINNLIGA LEDARE'


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI