Lajme

Bebe Rexha paralajmëron albumin e ri muzikor

Këngëtarja Bebe Rexha ka paralajmëruar prej disa kohësh publikimin e një albumi të ri muzikor. Në intervistën e saj të fundit, artistja me prejardhje shqiptare bëri të ditur se tema e albumit të ardhshëm do të jetë reflektim i këngëve “Jealous” dhe “Sacrifice”, transmeton albinfo.ch.

“Muzika e albumit të ri do të jetë e ngjashme me këngët që keni dëgjuar deri më tani. Ndihem më e lumtur në karantinë, në kuptimin që kam pasur mundësi të ngadalësohem dhe të reflektoj për gjërat që janë të mira dhe të shëndetshme për mua”, është shprehur Rexha.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI