Lajme

Dhjetë të vdekur dhe 656 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

Dhjetë të vdekur janë regjistruar në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë.

Nga 2,174 testime të kryera, 656 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Ndërsa, raportohet edhe për 321 të shëruar.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI