• Shqip
E Shtunë 22 Shtator 2018 Shkarko App..
 • Shqip
menu

WHO’S WHO?

Arritje

Të gjitha

 Sporti

Drita pëson me rezultat 0 : 3 nga Malmo

Drita e Gjilanit ka humbur  nga Malmo me rezultatin 0-3 ndeshjen e rrethit të parë kualifikues për në Ligën e Kampionëve, të luajtur në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Golin e tretë për suedezët e shënoi Rosenberg.

Rezultati i pjesës së parë ka qenë 0:2 në të mirë të mysafirëve, të cilët arritën të shënonin dy herë njëherë në minutën e 13-të me anë të Strandberg dhe në minutën e 39 ku shënoi Traustason.

Me këtë rezultat, Drita do ta ketë shumë të vështirë në ndeshjen e kthimit që luhet sot një javë në Malmo.

 

Reklamë
Reklamë
 • NR. FL NGA STATUSI
 • OTF3564Basel - MulhouseARRIVED 23:52
 • ST2918ParisARRIVED 21:08
 • BUR616StuttgartARRIVED 22:17
 • JP157MunichSCHEDULED 23:17
 • X38964DusseldorfESTIMATED
 • X38950StuttgartSCHEDULED 00:53
 • NR. FL NGA STATUSI
 • EZS1484GeneveTAKE OFF 21:23
 • DY1909OsloTAKE OFF 21:18
 • ST6051MunichTAKE OFF 22:14
 • X38965DusseldorfESTIMATED
 • X38951StuttgartESTIMATED
 • BUR711MunichESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari