Lifestyle

Dua Lipa arrin në Kosovë, nuk tregon se a do të përformojë

Lipa është shprehur e lumtur që po qëndronë në Kosovë

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa arrin në Kosovë. Ajo pritet të përformojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht.

Me të mbërrirë në aeroport, Lipa ka thënë “Mirë se ju gjejë, po ndihem shumë mirë dhe e lumtur.”

Dua Lipa ka thënë se nuk e di nëse do të performoj, shkruajnë mediat atje, përcjellë albinfo.ch

Në pyetjen se a do të përformojë, Lipa ka thënë “Nuk e di a do të këndojë”.

Lipa është shoqëruar nga i dashuri i saj Anwar Hadid


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI