Muzikë

Dua: Jeni të çmendur, s’përdor ‘photoshop’ në foto

Pothuajse të gjitha personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme.
Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar për përdorim të ‘photoshop’ në fotot e fëmijërisë për t’i bërë buzët të duken më të trasha.
Por këtë herë ajo ka zgjedhur të reagojë dhe jo të qëndrojë e heshtur.


“Njerëzve që thonë se përdor ‘photoshop’ në fotot e fëmijërisë që buzët të më duken më të trasha, dua t’u them se jeni të çmendur. Nuk më besohet që po detyrohem të mbroj veten. Ju, njerëz, jeni jashtë kontrollit”, ka shkruar Dua, transmeton albinfo.ch.