Lajme

Dy fluturime sot në aeroportin e Prishtinës, njëri drejt Cyrihut

Sot do të ketë një flutrim në nisje nga Prishtina drejt Cyrihut

Sot, Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” njoftoi se janë planifikuar dy fluturime në nisje nga Prishtina.

Duhet theksuar se fluturimet që do të operohen me udhëtarë vetëm në shkuarje janë drejt Malmos si dhe drejt Cyrihut.

Po ashtu, aeroporti ka kërkuar që për bileta dhe ndonjë ndryshim eventual në nisjet e planifikuara, udhëtarët të jenë në kontakt me kompanitë ajrore apo përfaqësuesit e tyre.

Gjithashtu, gjatë kësaj jave janë planifikuar edhe disa udhëtime të tjera në nisje. /Albinfo.ch