Lajme

Dy skuadra po e mendojnë largimin nga Superliga Evropiane

Sipas gazetarit të njohur, Marco Rossi, Chelsea dhe Manchester City po e konsiderojnë mundësinë e largimit nga pjesëmarrja në Superligën Evropiane.

Krijimi i Superligës Evropiane ka ngjallur reagime të mëdha nga UEFA dhe FIFA të cilat paralajmëruan dënime të ashpëra për ekipet pjesëmarrëse të kësaj gare

Më herët UEFA paralajmëroi se klubet gjysmëfinaliste të Ligës së Kampionëve mund të suspendohen të premten nga gara.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI