Muzikë

Era Istrefi, me projekt të ri

Është publikuar kënga e re e këngëtares kosovare me famë botërore, Era Istrefi.

Kënga e re është publikuar pa klip, në bashkpunim me reperin rus Allj.

Kënga është publikuar gjatë ditës së sotme dhe deri më tani ka 150 mijë klikime.