Lajme

Humb jetën 33-vjeçarja, bie nga 30 metra lartësi duke u fotografuar

Duke bërë selfie, u rrëzua nga një lartësi rreth 30 metra

Mediat e huaja shkruajnë për një ngjarje tragjike që është regjistruar në Belgjikë, që solli si pasojë vdekjen e një 33-vjeçareje, përcjell albinfo.ch.

Thuhet se e reja ishte me origjinë greke dhe është rrëzuar nga një lartësi rreth 30 metrash, gjatë kohës kur ishte duke bërë selfie.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, thuhet se ngjarja ka ndodhur të martën, gjatë një udhëtimi që kishte bërë me bashkëshortin e saj, Joeri Janssen.

Sipas informacioneve, 33-vjeçarja Zoe Snoeks ka qenë duke qëndruar buzë një shkëmbi për t’u fatografuar, ka humbur ekuilibrin dhe më pas ka rënë nga një lartësi rreth 30 metra, ku ka gjetur vdekjen, shkruajnë mediat greke.