Lajme

I riu nga Gjermania befasohet me mikpritjen kosovare

“Kisha shumë frikë nga Kosova, sepse ekziston një fjali që aty është rrezik, tani nuk mendoj më ashtu”

Melvin është i riu nga Gjermania që ka shëtitur botën. Kishte kohë që ai dëshrionte të vizitonte Kosovën, por këdo që e pyeste, kishte marrë një koment jopozitiv, transmeton albinfo.ch.

“Kisha shumë frikë nga Kosova, sepse ekziston një fjali që aty është rrezik, tani nuk mendoj më ashtu”, shprehet ai.

Në videon “Melvin on Tour”, që e bëri në Kosovë, ai shpreh dashuri për Kosovën dhe kosovarët për mikpritje.

Për më shumë: