Lajme

Kjo është shqiptarja që bëri shqiponjën në ndeshjen Zvicër-Serbi

Shqiptarja tërbon serbët në stadiumin 974

Një vajzë bëri shqiponjën dhe u largua nga stadiumi ku zhvillohej ndeshja Zvicër-Serbi, përcjell albinfo.ch.

E, sipas informacioneve të fundit, bëhet fjalë për shqiptaren patriote, e cila quhet Anila Mahalla.

Gazetarja Qeqa Krelani ka shpërndarë videon, ku ka shkruar se ajo është përjashtuar nga stadiumi për shkak të bërjes së shqiponjës.

https://www.facebook.com/watch/?v=451282817182526

https://zebra.cdnja.co/v/gw/gwAKP.mp4?token=gPvw3k-ZRxkyd1J_3CGfdw&expires=1670056570

Image