Të tjera

LeBron James me tatuazh për Kobe Bryant

Ikona e basketbollit, Kobe Bryant, tashmë do të mbetet pjesë e pashlyeshme edhe në lëkurën e basketbollistit të mirënjohur amerikan, LeBron James.

Kjo për shkak se LeBron e ka bërë një tatuazh të ri dhe atë ia ka kushtuar të ndjerit Bryant, njofton Klan Kosova.

LeBron e ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku shihet tatuazhi i tij në të cilin shkruan “Mamba 4 Life”.