Lifestyle

MARTOHEN JOE JONAS DHE SOPHIE TURNER

Joe Jonas dhe Sophie Turner janë martuar për herë të dytë në kështjellën historike “Chateau de Tourreau”.
Ylli i popit fillimisht u martua me aktoren Sophie të Game of Thrones në një ceremoni të improvizuar në Las Vegas më 1 maj, transmeton albinfo.ch.
Por tani ata e festuan bashkimin e tyre me një ngjarje më formale në Sarrians, pas rezervimit të kështjellës së restauruar të shekullit 18, për ceremoninë e tyre martesore.

Joe dhe Sophie mbërritën në Paris javën e kaluar me një grup të të afërmve për t’u përgatitur për ditën e tyre të madhe dhe pastaj udhëtuan për në një fshat në Provence për pak kohë, përpara se të shkonin në Sarrians.

Çifti u fejua në vitin 2017 pas një lidhjeje rreth njëvjeçare


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI