Futboll

Milot Rashica befason futbollistët e vegjël të Vushtrrisë

Para se të niset në Gjermani, futbollisti Milot Rashica ka u ka bërë një befasi disa futbollistëve të vegjël të Vushtrrisë, qytetit të tij, përcjell albinfo.ch.

Rachica i ka vizituar ata gjatë ushtrimeve, dhe siç shihet nga videoja që ka postuar, është pritur mjaft mirë.

Rashica shihet i rrethuar nga futbollistët e ardhshëm, që shtyhet të qëndrojnë afër tij.

“Dashuria që ata japin, është e vërtetë”, ka shkruar Rashica.

View this post on Instagram

the love they give is for real 🙏❤️

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on