Lifestyle

Mozzik tregon pse u nda nga Loredana

Mozzik  për portalin zviceran “20 min” ka pranuar se ndarja e tij me Loredanën ka ardhur si pasojë e sjelljes së reperes.

Reperi gjithashtu ka treguar edhe për marrëdhëniet që ai dhe nëna e vajzës së tij i gëzojnë pas ndarjes, përcjellë albinfo.ch

Çifti u nda pak pasi Loredana u akuzua nga një çift zviceran për kërcënim dhe zhvatje të një shume prej 700 mijë frangash.

Intervista e Mozzik:

1.Si është Loredana si një femër?

Ajo ka një zemër të madhe dhe i do njerëzit, por ajo duhet të ndryshojë!

2.Në çfarë mënyre?

Nuk dua ta them këtë në publik, pasi ajo e di vetë.

3.Sa të rëndësishme janë për Loredanën paratë dhe luksi?

Nuk e di!

4.Ti ke qenë i lidhur prej kohësh me Loredanën. Si u takuat?

I shkrova në Instagram dhe mendova “sa femër e mrekullueshme”. Më pas prita një javë për t’i shkruar sërish. Për ditën e Shën Valentinit, 4 vite më parë, ne u takuam për të parën herë.

5.Si ishte takimi i parë?

I çuditshëm! Shkuam në restorant dhe të gjithë po na shikonin. Në një pikë unë i thashë Lorit: Çohu të ikim!


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI