Futboll

Muriqi sonte starton për Lazion

Vedat Muriqi do të startojë për Lazion në ndeshjen e sontme në Kupën e Italisë ndaj Udineses.

Ndeshja zhvillohet në Stadio Olimpico, me fillim nga ora 17:30 dhe është e vlefshme për 1/8 e finales së Coppa Italia.

Vedat Muriqi pas shumë kohësh do të startojë për ekipin italian.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI