Futboll

Ndiqni live në këtë link ndeshjen mes Kosovës dhe Zvicrës

Ndeshjen futbollistike mes Kosovës dhe Zvicrës mund ta ndiqni në këtë link

Ndiqni live dhe ekskluzivisht Kosovë-Zvicër, duke nisur nga ora 20:45 në “SuperSport 3”, në linkun më poshtë, shkruan albinfo.ch.

https://www.facebook.com/supersport.albania

https://www.supersport.al/?fbclid=IwAR3Fy6d2xGXxfCSDSoHDUfwerPJS3w_i2Jf3_0rhn_up4G19G8HBmZTcIl

“Vëllazërorja” Kosovë-Zvicër do të jetë kryefjala e mbrëmjes së kësaj të shtune, sfidë që transmetohet live dhe ekskluzivisht në “SuperSport 3”/ Digitalb, duke nisur nga ora 20:45.

Kosova do të presë Zvicrën në stadiumin “Fadil Vokrri”, në një takim që pritet të sjellë një përzierje emocionesh, mes dëshirës së triumfit e ndoshta edhe “tolerancës mes vëllezërve”.