Portrete të firmave

“Përshëndetje” Zvicër !!!

Ne jemi tani për ju edhe në Cyrih … 25+ vjet eksperiencë, një gamë të gjerë paketash të udhëtimeve, apo vetëm bileta fluturimi, hotele, udhëtime në grup dhe shumë më tepër … Ne do të ishim të lumtur t’ju këshillonim me telefon ose thjesht ejani në adresën: Schwamendingenstrasse 42, 8050 Cyrih, dhe përfitoni nga zbritjet tona të hapjes!

 

Histori 

Kompania turistike FIBULA u themelua në vitin 1995 në Antalia – Turqi, ndërsa më 1999 filloi aktivitetet turistike në Ballkan, në Sarajevë, një vit më vonë zyrat e saj u hapën në Shkup dhe në Bukuresht dhe nga viti 2001 edhe në Kosovë, Zagreb dhe Beograd.

FIBULA Travel Company është rritur në një nga agjencitë më të mëdha të udhëtimit në rajon ndër vite. Zyrat e FIBULA-s në Antalya, Sarajevë, Prishtinë, Shkup, Bukuresht, Cluj, Lasi dhe Beograd janë të suksesshme dhe një nga markat më të njohura në këto vende.

Ender Turgut – Fibula Zvicër

Paketat turistike – Vera 2022, Fibula Zvicër, tashmë janë gati

Pushime për individë, çifte, familje dhe grupe.

Sport, kulturë, wellness, pushime në plazh dhe shumë më tepër.

Ne ju ofrojmë të gjitha: nga paketat turistike të thjeshta, deri tek ato luksozet.

Të rejat për vitin 2022:

Fluturime ditore për në Turqi nga Zvicra: Cyrih- Bazel- Gjenevë, nga Gjermania e Austria.

Paketa turistike me Guidë.

Riviera turke: Antalya, Lara, Belek, Side, Alanya, Kemer.

Egjeu turk: Izmir, Bodrum, Dalaman dhe Marmaris.

Udhëtime 3-4 ditore për në Stamboll, Kapadokia ose të kombinuara bashkë.

Paketa turistike pa Guidë në  qytetet e Evropës, Azisë, Amerikës…. (Fluturim dhe Hotel)

Destinacione të reja: Egjipt, Greqi, Emiratet -Dubai.

Rezervoni tani pushimet tuaja për vitin 2022 dhe përfitoni nga një zbritje deri në 30% për rezervim të hershëm.

/Shkrim i sponzorizuar/