Lajme

Policia në Zug kërkon ndihmë për 29-vjeçarin e zhdukur

Që nga e diela është zhdukur 29-vjeçari Mario Konrad nga Rotkreuz. Kërkimi ka qenë i pasuksesshëm deri më tani.

Në Rotkreuz, 29-vjeçari Mario Konrad është zhdukur që nga e diela pasdite.

Kështu u informua të martën policia e Zug. Mario Konrad është 178 centimetër i gjatë. Më tej, ai përshkruhet si i hollë dhe ka flokë të zi, të shkurtër.

Tani kërkimi për personin e zhdukur është ndërprerë. Policia në Zug, megjithatë, vazhdon të kontrollojë të gjitha raportet hyrëse në lidhje me njeriun e zhdukur. Informacioni rreth vendndodhjes së tij mund të merret duke telefonuar në 041 728 41 41 ose në ndonjë stacion tjetër policor.

Sapo të jenë në dispozicion informacione të reja rreth qëndrimit të tij të mundshëm, kërkimi do të vazhdojë, shkruan “20 minuta”, përcjell Albinfo.ch.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI