Muzikë

Reagon Rama: Dua Lipa do të ndriçojë Tiranën

Pas lajmit se Festivali ‘Sunny Hill’ largohet nga Prishtina dhe zhvendoset drejt Tiranës, ka reaguar kryeministri shqiptar, Edi Rama.

Ai është shprehur i lumtur teksa ka thënë se me Dua Lipën Tirana do të ndriçojë.

POSTIMI I PLOTË:

LAJM I MIRË
Festivali “Sunny Hill” vjen në Tiranë, ku në javën e parë të gushtit Dua Lipa dhe të ftuarit e saj do të ndriçojnë netët e kryeqytetit me shkëlqimin e tyre
S’ka si Tirona jo