Lifestyle

Rita u paraqit në MTV EMA me diamante 7.8 milionë dollarëshe

People” raporton se bukuroshja 26 vjeçare me prejardhje nga Kosova pati gjerdan dhe vathë me diamante “Lorraine Schwarts” në vlerë prej 7.8 milionë dollarëve

Rita Ora me prezantimin në ceremoninë e sivjetme MTV European Music Awards ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dukjen e saj.

Ajo fillimisht bëri bujë me ecjen në tepih të kuq dhe hyrjen në skenën e madhe të Wembleyt vetëm me rroba banje.

Por, “People” raporton se bukuroshja 26 vjeçare me prejardhje nga Kosova pati gjerdan dhe vathë me diamante “Lorraine Schwarts” në vlerë prej 7.8 milionë dollarëve.

https://www.instagram.com/p/BbaGDBbBIK8/

Ceremoninë e udhëhoqi Rita Ora, ndërsa me çmim nga MTV EMA 2017 dolën dy shqiptarët tjerë Dua Lipa si “Artistja më e mirë e re” dhe Ermal Meta për “Veprën më të mirë italiane”.