Lajme

Shqiptarja, pjesë e jurisë të “Miss USA 2023”

Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, do të jetë pjesë e kompeticionit të bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023” si anëtare e jurisë.

Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, tash e disa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara në Amerikës, përcjell albinfo.ch.

Së fundmi, ajo do të marrë përsipër një rol shumë të rëndësishëm.

39–vjeçarja nga Mali i Zi do të jetë pjesë e kompeticionit të bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023” si anëtare e jurisë.

Kështu ka njoftuar faqja zyrtare e “Miss USA 2023” në llogarinë e saj në Instagram.