Kalendari

FC Dardania Basel turnir në Futsal

Më datë 15 janar 2017, skuadra e njohur futbollistike shqiptare e Baselit, FC Dardania, organizon turnir ne futboll të vogël të njohur si Futsal. Turniri mbahet më datë 15 janar 2017. Për më tepër informacione vizitoni webfaqen www.fcdardania.ch

img_3081

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/fc-dardania-basel-turnir-ne-futsal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit15 Janar 2017
  • Ora10:00
  • LokacioniBasel
  • Data e përfundimit15 Janar 2017 - 17:00