Kalendari

Musulmans d’Europe, société plurielle et pouvoir politique (F)

Interactions from a Theological and Historical Perspective

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/musulmans-deurope-societe-plurielle-et-pouvoir-politique-f/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit22 Shkurt 2017
  • Ora17:00
  • LokacioniUniversité de Fribourg, Boulevard de Pérolles 90, 1700 Fribourg
  • Data e përfundimit8 Shkurt 2017 - 11:00