Muzikë

Annella, këngëtarja shqiptare nga Danimarka, publikon “BURN IN HELL”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Annella, e cila jeton në Danimarkë, ka publikuar projektin e ri muzikor, siç e kishte paralajmëruar në rrjete sociale, “Burn in hell”, shkruan albinfo.ch.

Kënga është në gjuhën angleze dhe pritet të jetë një publikim i suksesshëm në tregun muzikor.

Annella, me krijimtari të pasur muzikore, e cila jo vetëm që po zë vendin e saj në këtë industri, por edhe po vlerësohet si person i dashur, pozitiv dhe me stil unik nga shoqëria daneze. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI