Muzikë

Dua Lipa vlerësohet me një çmim të ri prestigjioz

Eventi i madh i ndarjes së çmimeve “NRJ Music Awards” këtë vit është rikthyer në Francë, ku artistët ndërkombëtarë janë vlerësuar për sukseset në muzikë.

Padyshim që nuk kishte si të mungonte ylli shqiptar, Dua Lipa në mesin e fituesve.

Ajo ka “rrëmbyer” çmimin prestigjioz “Artistja Ndërkombëtare e Vitit” dhe këtij suksesi të saj i ka dedikuar disa fjalë në Instagram.

“Faleminderit dashuritë e mia”, ka shkruar Dua në një postim në InstaStory, ku bëhet i ditur çmimi me të cilin ajo është vlerësuar.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI