Lajme

E fundit: Nuk ka marrëveshje LDK-VV

Pas më shumë se dy orësh, takimi mes LDK-së dhe LVV-së ka përfunduar.

“Takimi ishte i qetë, por nuk pati marrëveshje. Dy palët nuk kanë lëvizur nga qëndrimet e tyre”, ka thënë një zyrtar i lartë brenda takimit për Indeksonline.

Nuk dihet nëse do të ketë takim të radhës gjatë kësaj jave, përcjell albinfo.ch.