Futboll

Edon Zhegrova dhuron spektakël me topin, më pas ia thotë vallëzimit me këngëtarin Butrint Imeri

Anësori i djathtë po mundohet ta bind trajnerin e Baselit ta aktivizojë më shpesh pasi deri tash kishte hapësira të vogla tek ekipi zviceran

Edon Zhegrova njihet për aftësitë e tij për të dhuruar spektakël me topin.

Futbollisti kosovar e ka shfaqur talentin e tij edhe në videon e fundit të postuar nga ai në Instagram, respektivisht në Instastory. Futbollisti i Baselit shihet duke bërë ekzibicione me topin në kokë, ndërsa të njëjtën gjë nuk mund ta bëjë edhe këngëtari Butrint Imeri, i cili ishte së bashku me të në apartament.

Më pas, në sfond dëgjohet njëra nga këngët e këngëtarit Butrint dhe të dy fillojnë të vallëzojne shkruan Gazeta Express, percjell Albinfo.ch.

Zhegrova ishte titullar tek Kosova në ndeshjen me Republikën Çeke, ndërsa përfundoi në bankinë në duel me Anglinë, në kualifikimet e Euro 2020.

Anësori i djathtë po mundohet ta bind trajnerin e Baselit ta aktivizojë më shpesh pasi deri tash kishte hapësira të vogla tek ekipi zviceran.