Muzikë

Fëmijëria e Dua Lipës, përmes fotografive

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka ndarë fotografi nga fëmijëria e saj

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka ndarë fotografi nga fëmijëria e saj me shoqërinë e asaj kohe.

Ajo në rrjetin social “Instagram” ka ndarë disa foto, ku tregon nostalgjinë dhe dashurinë që ajo kishte, kur ishte e vogël, shkruan albinfo.ch.

Më poshtë keni disa nga fotot e saj:

Mund të jetë një imazh i 1 person, fëmijë dhe në këmbë

Mund të jetë një imazh i 1 person, fëmijë, në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 4 persona, fëmijë dhe njerëz në këmbë

Mund të jetë një imazh i 1 person

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI