Lajme

Gjermani: Aurora Munishi, artistja e talentuar në fushën e muzikës

Këngëtarja shqiptare, Aurora Munishi, ka lindur dhe jeton në Gjermani, me prejardhje nga qyteti i Vitisë, transmeton albinfo.ch.

Artistja e talentuar është mjaft aktive në fushën e muzikës dhe së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re.

Ajo dëshiron të arrijë lart dhe të “pushtojë” fushën e muzikës. Të gjitha këngët i ka punuar dhe realizuar në vendlindje.

Së fundi ka realizuar këngën e re “Ti ke ndryshu”, këngë kjo që po pritet mirë nga publiku. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI