AT Balkani

Kosovë, shkoi nga Shkupi për të votuar, ndërron jetë papritur 81-vjeçari në qendrën e votimit

Mediat kosovare raportojnë një rast të tragjik të një votuesi që ka ndërruar jetë papritur në qendrën e votimit në Kaçanik, përcjell albinfo.ch.

Thuhet se 81-vjeçari në fjalë udhëtoi nga Shkupi në Biqec, teksa kur ka shkuar për të votuar ka kërkuar ndihmë pasi nuk ndihej mirë.

Ai ishte dukë kërkuar emrin, kur papritur gjendja e tij u përkeqësua dhe u nis menjëherë për në spital por ndërroi jetë rrugës.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI