Muzikë

Miley Cyrus: E nderuar të jem në Sunny Hill Festival

Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka postuar një video në të cilën po tregon se po përgatitet për mbrëmjen e sontme për performancën në Sunny Hill Festival.

Në video ajo ka shkruar se ndihet e nderuar për pjesëmarrjen në Prishtinë.

“E nderuar të luaj sonte në Sunny Hill Festival dhe të festoj me miken Dua Lipa. Të shkojmë Kosovë”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Honored to play tonight @sunnyhillfestival and get to party w my friend @dualipa 🖤 Leggggoooo Kosovo!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on