Të tjera

Momenti i tmerrshëm kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma

Një video në rrjetet sociale tregon momentin kur një emigrant 18-vjeçar përfshihet nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Preshevës.

Në video mund të shihet se personi po qëndronte mbi vagon, ndërsa në momentin që i prek telat e vagonit, atë e zë rryma, dhe menjëherë bie në tokë.

Ndërsa, edhe një person tjetër ishte duke qëndruar afër tij, e që menjëherë pas incidentit, ai shihet teksa gjuhet në tokë, me gjasë për ta ndihmuar viktimën.

Video shokuese: Momenti kur një emigrant 18 vjeçar kapet nga rryma elektrike mbi vagonin e trenit në PreshevëAi ka mbijetuar me djegje të rënda në trup(Pamje të rënda 18+)

Publiée par Presheva.com sur Lundi 15 juillet 2019