Futboll

Publikohet lista e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit

 Përzgjedhësi i Kombëtares Kosovës, Bernard Challandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit kuadër kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit Zi, 7 qershor Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, 10 qershor Sofje, përcjell albinfo.ch.

Stërvitja e parë e kompletuar do  jetë 2 qershor stadiuminFadil Vokrri”,  orën 18:00. 

Lista në vijim: