Muzikë

Sjellje arrogante e “bodyguard”-it të Dua Lipës, ia hedh telefonin nga duart fanses (Video)

Këngëtarja Dua Lipa ishte në Paris me të dashurin e saj, aktorin 34-vjeçar, Callum Turner, këtë javë, përcjell albinfo.ch.

Teksa po dilte nga makina, në një moment një fanse iu afrua me nxitim teksa mbante telefonin, duke dashur të bënte foto me të.

Megjithatë, përpjekjet e saj dështuan kur roja i sigurisë e shtyu fansen duke i rrëzuar telefonin nga dora.

Momenti është filmuar dhe është publikuar, ku shumica e fansave i kanë dhënë të drejtë “bodyguard-it” të Duas në këtë rast, por disa të tjerë e kanë cilësuar të tepërt veprimin e tij.

https://www.instagram.com/reel/C4_eEKuvzPq/?utm_source=ig_embed&ig_rid=88bd9e55-3b6d-4d94-bf0e-d5007042996b