Ditët e Diasporës

Organizohet takimi me investitorë të diasporës në Kosovë

Në kuadër të “Ditëve të Diasporës 2019”, më 26 korrik, do të mbahet aktiviteti “Takimet tradicionale me investitorë nga Diaspora që kanë investuar në Kosovë”, përcjell albinfo.ch. Siç njofton Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike, qëllimi i këtyre takimeve është njohja e bizneseve mes vete dhe forcimi i bashkëpunimit ndërmjet tyre. “Po ashtu, në takimet […]
 
 • Fotolajmi

  Haradinaj shpërthen në lot kur tregon që jep dorëheqje

 • Fotolajmi

  LAJMI I FUNDIT: Haradinaj jep dorëheqje

 • Fotolajmi

  Kosovë-Maqedoni Veriore, nga nesër hapet një pikë e re kufitare

 • Fotolajmi

  Humb jetën një kosovar në plazhin e Durrësit

 • Fotolajmi

  Kryetari i Kamenicës i falënderon dhe i mirëpret bashkëqytetarët

Reklamë

 Kalendari i ngjarjeve

Reklamë