Lajme

Votoni Lorena Beadinin, në finale të “The Voice of Switzerland”

Këngëtarja shqiptare ka nevojë për votat tuaja

Lorena Beadini është një këngëtare shumë e talentuar në Zvicër.

Ajo po shkon me hapa të sigurt drejt yjeve, si Rita Ora dhe Dua Lipa.

Lorena ka mahnitur edhe Zvicrën me zërin e saj, duke u kualifikuar në finale të “The Voice of Switzerland”, shkruan albinfo.ch.

Ajo tashmë ka nevojë për votat tuaja. Finalja është nesër, derisa mund të votoni nga 20:15 deri më 21:35.

Morgen findet das grosse Finale von „the Voice of Switzerland“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Also s Voting gseht wie folgt us:- man kann per Telefon und über SMS voten- man kann nur mit Schweizer Nummern über Schweizer Anbieter voten- Das Voting startet um 20:15 und endet ca. um 21:35 (je nach dem wie lange die Sendung nun wird)

Publiée par Afrodita Beadini sur Dimanche 5 avril 2020